Marketing

Spustili jste nový web, prošel Váš web redesignem, nabízíte nový produkt? Předpokládáme, že potřebujete být vidět! Nyní je čas na propracovaný marketing. A to nejen internetový pomocí kterého se budeme soustředit na získávání konverzí ale také marketing tištěných a jiných propagačních materiálů. Přijďte se poradit o možnostech propagace a získejte pro své činnosti služby promyšleného marketingu.

Plníme Vámi stanovené cíle

Našim klientům nabízíme návrh a plánování marketingových činností, optimalizaci webových stránek, copywriting, kompletní správu PPC kampaní, linkbuilding, správou sociálních sítí, e-mailing, distribuci tiskovin dle cílových skupin, budování partnerských sítí a zprostředkování pronájmu reklamních ploch. Co přineseme Vašemu podnikání? Výsledky z marketingových činností, optimalizaci veškerých nákladů, zvýšení návštěvnosti webu z přirozeného vyhledávání, navýšení povědomí o značce, aktivní komunikaci na sociálních sítích.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci
SEO optimalizace
Nejen že kompletně zoptimalizujeme Váš web, ale také Vám vysvětlíme veškeré zákonitosti SEO optimalizace. Nikdy už nebudete ve vyhledávačích daleko za konkurencí.
PPC reklamy
Co je to PPC? Jedná se o formu reklamy na internetu která je placena pouze ze skutečného prokliku. Zaplatíte tak pouze za uživatele, kteří díky Vaši reklamě skutečně přijdou na Váš web. Inzerujte ve vyhledávačích pomocí PPC systémů.
Sociální sítě
Že Facebook může být velice silným marketingovým nástrojem, to ví už dnes asi každý. Ovšem jak jste možná i Vy sami zjistili, ne každý příspěvek znamená kladný výsledek. Pomůžeme Vás s úspěchem na Facebooku.

SEO není pouhý trend

Spolupracujeme dlouhodobě. Proč? Jelikož optimalizace pro vyhledavače tak, aby měla výsledky je běh na dlouhou trať. Nikdy se však už neztratíte v konkurenci.
Cílem optimalizace je především zvýšení návštěvnosti webového projektu. Avšak kvalitní optimalizace se soustředí na navýšení návštěvnosti především Vaší cílové skupiny.

ikona-07
ikona-08

Víc než 4 miliony diváků

Jste obeznámeni s faktem, že sociální síť Facebook aktuálně využívá více než čtyři miliony uživatelů? Facebook se za svou dlouhou cestu stal otevřeným komunikačním kanálem, který je do jisté míry zdarma. Proto komunikujte, přidávejte příspěvky, sdílejte a „lajkujte“. Nemáte pro tuto činnost dostatečnou kapacitu, nebo se nedostavují výsledky?

Převezmeme Veškerou Vaši aktivitu na Facebooku a zajistíme aktivní komunikaci s Vašimi zákazníky. Budeme Vaši značku budovat s Vámi.
Víme, co znamená „facebook marketing“.

Naše nabídka služeb zahrnuje

komplexní služby v oblasti propagace

Tvorba webu a e-shopu

Návrh tiskovin a firemní identity

Marketing

Vybrané reference

Představujeme Vám krátký výběr našich projektů. Za dobu našeho působení jsme toho ale stihli mnohem více ->

Hledáte komplexního dodavatele?

Napište nám pro nezávaznou konzultaci. Těšíme se na Vaši zprávu!
Kontaktujte nás