Tvorba webu a e-shopu

Naším cílem je tvorba maximálně kvalitních webových stránek, jejichž kvalita a cena bude vyhovovat jak malým tak středním podnikům. Dopřejte sobě a své firmě web, který bude pro Váši firmu skutečným přínosem a bude víc než jen Vaši internetovou vizitkou.

Chtějte víc než „internetovou vizitku“

Dopřejte sobě i své firmě web, který bude vždy za předem daných předpokladů plnit své cíle na sto procent. Zapomeňte na „internetovou vizitku“.

Chtějte web, který vydělává.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci
Navrhujeme
Ideálně na základě podrobné analýzy navrhujeme ideální řešení jak grafické tak funkční pro celou Vaši internetovou prezentaci nebo internetový obchod, který budou Vaši zákazníci rádi navštěvovat a Vám přinese výsledky.
Realizujeme
Soustředíme se na dokonalou funkčnost na všech dostupných zařízeních. Připravíme veškeré předem navržené funkce, které budou odpovídat Vašim představám a splní očekávání Vaší cílové skupiny.
Testujeme
Každý projekt před zasláním zákazníkovi ke korekci a finálním spuštěním podrobně testujeme abychom maximálně eliminovali chyby ve funkčnosti, které by mohli být překážkou k úspěšnému projektu.

Zeptáme se: vydělává váš web?

Potom nezapomeňte na projekt. Tedy přesné zadání pro realizaci webových stránek. Projekt webových stránek je možné přirovnat k projektu stavby domu. Každá výstavba je založena na základě projektu připraveného na míru.
Nezapomeňte, web nikdy nepřipravujete pro sebe, ale pro své zákazníky. Proto je vždy důležité aby součástí projektu byla přesná definice Vaší cílové skupiny.

ikona-03
ikona-02

Převezměte kontrolu nad svým webem

Každý webový projekt z naší dílny je napojen na redakční systém UniAdmin, díky kterému budete moci spravovat kompletní obsah Vaši prezentace. Nezůstane písmeno ani obrázek, který by nebyl ve Vaši správě.

Prozkoumejte uživatelské prostředí

Naše nabídka služeb zahrnuje

komplexní služby v oblasti propagace

Tvorba webu a e-shopu

Návrh tiskovin a firemní identity

Marketing

Vybrané reference

Představujeme Vám krátký výběr našich projektů. Za dobu našeho působení jsme toho ale stihli mnohem více ->

Hledáte komplexního dodavatele?

Napište nám pro nezávaznou konzultaci. Těšíme se na Vaši zprávu!
Kontaktujte nás